ЕФЕКТИВНИЙ ПРОДАЖ
ексклюзивної рієлторської послуги або за що ми беремо комісійні?

У програмі відкритого курсу:

• За що клієнт платить нам великі комісійні? Аналіз технологій ріелторських послуг, що сьогодні застосовуються. Загрози та перспективи рієлторського бізнесу.

Ексклюзивна рієлторська послуга у світовій практиці. Досвід продажу дорогої послуги покупцю та власнику нерухомості у вітчизняних умовах.

• Чи можна продати нерухомість за максимальною ціною без ексклюзивних договірних стосунків з її власником? Аргументи, які можуть довести власнику об’єкта ефективність платної ексклюзивної послуги. Робота з типовими запереченнями при підписанні договору.

• Алгоритм встановлення довірчих стосунків з клієнтом. Майстерність постановки правильних питань. Фідуціарні зобов’язання рієлтора.

• Яку потребу клієнта повинен задовольнити професійний рієлтор? Як коректно відмовити, залишивши шанс на подальшу співпрацю із замовником?

• Як зрозуміти істинну мотивацію осіб, що приймають рішення, і не залишитися без винагороди? Аналіз ризиків у взаємовідносинах із замовником.

Концентрація попиту на об’єкт. Ефективне використання письмових пропозицій про покупку. Обґрунтування присутності двох рієлторів-партнерів в угоді.

• Як керувати попитом та ефективно продавати нерухомість за будь-якої ситуації на ринку?

Партнерські Продажі та альтернативні угоди.

• З якою вартістю найкраще виходити на ринок? Визначення та обґрунтування правильної початкової вартості об’єкта.

• Аргументи, які допоможуть обґрунтувати високу вартість професійної рієлторської послуги при продажі та оренді. Чи може рієлтор скласти “кошторис витрат”?

• Практика створення й утримання лояльності клієнтів на всіх етапах взаємодії з рієлтором. Система регулярної звітності про роботу та результати.

Гарантії рієлтора. Яку відповідальність бере на себе рієлтор? Особливості договору на ексклюзивне обслуговування.

• В чому справжня цінність професійної рієлторської спільноти?

• Що робити з понеділка? Секрети успішного рієлтора!

Курс проводиться три дні з 9:30 до 18:00

Майстер-клас будується на відповідях на питання, що виникають під час курсу, на роботі із запереченнями клієнтів, озвученими самими учасниками, з відпрацюванням навичок продажу ексклюзивної послуги та управління попитом на нерухомість.

Надається великий роздатковий матеріал, в тому числі зразки листів та звітів клієнтам. Аналізуються конфлікти та проблеми, перемоги та поразки, а також досвід провідних північноамериканських та європейських рієлторів.

Наводяться конкретні приклади з безпосереднього досвіду роботи автора з житловою та комерційною нерухомістю на українському ринку, в невеликому обласному центрі та у столиці, з відкритими комісійними, що вимірюються сотнями тисяч доларів.

Курс призначений, в першу чергу, для керівників агентств, перших осіб, які приймають рішення про технології роботи своїх компаній, та провідних досвідчених агентів.

*************************

Реєстрація групи закінчується 25-м учасником у зв’язку з інтерактивним характером курсу.

Мастер-класс. Оганесян Артур Павлович

Зв’язатися з приводу майстер-класу →

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]